Ana içeriğe atla

Hergün yeni bir AKP sürprizi ile uyanıyoruz. Bu sefer ki şaşkınlığımızın sebebi Suriye topraklarının içinde bulunan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun bir gece aniden tahliye edilerek “Mavi Bereliler” denilen özel kuvvetler tarafından patlayıcılarla yerle bir edilmesi.

Paylaşım

Sayfalar

Yazarlar

11/25/2015 - 14:53

Paris, aynı kabusu gören binlerce insanın uyandığı bir şehre dönerken, ben de son bahardan ve uğur böceklerinden bahsetmek isterdim. Ama zavallıların hışmına uğradı bütün bildiğimiz cennet masalları, bin yılık derdimiz yetim kaldı. Bütün dinlemeye meyilli kulakları tıkanıdız, bütün kelimelerimizi çaldınız. Hırsızsınız! Hınzırsınız, ve de insafsızsınız! 

 

11/24/2015 - 12:07

Güzel bir meslekti. Bir itibarın vardı. Tek maaşla evini geçindirsen bile saygı duyardı insanlar sana. Baban öğretmense okulda hocalar seni dövmeden önce bir kez daha düşünürlerdi. Öyle ya dayak cennet çıkmaydı. 

11/23/2015 - 18:53
11/15/2015 - 12:58

Paris'e dehşet saçan 13 Kasım terör saldırılarından iki saat önce Fransa Başbakanı Manuel Valls l'Opinion gazetesine şu sözleri söylemişti: “Her an yeni bir terör saldırısına maruz kalabiliriz.” Ocak ayındaki Charlie Hebdo terör saldırılarından bu yana beklenen bir gelişmeydi.

AKP Türkiye’yi Nereye Sürüklüyor?
Dostluk Yemeği'nde ortak mesaj : Geçmişi unutalım, Fransa artık Türkiye'nin yanında
FEDIF’ten Turquoise’a destek sözü

Back To Top