Ana içeriğe atla

Hergün yeni bir AKP sürprizi ile uyanıyoruz. Bu sefer ki şaşkınlığımızın sebebi Suriye topraklarının içinde bulunan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun bir gece aniden tahliye edilerek “Mavi Bereliler” denilen özel kuvvetler tarafından patlayıcılarla yerle bir edilmesi.

Paylaşım

Sayfalar

Yazarlar

05/19/2015 - 11:33

Türk Okulları, Anadolu insanının emeği ile hayata geçirilen yüzde yüz yerli, Türkiye’yi büyük devletler ligine çıkarırken, aynı zamanda dünya barışı için alternatif projeler üreten  21. yüzyılın en büyük fikir ve aksiyon hareketidir.

05/18/2015 - 11:19

Arnavutluk’ta sömürge valisi edasıyla konuşan Erdoğan, ‘dost ve kardeş’ ülkeyi tehdit ediyor: ‘Açık konuşuyorum; bu örgütün yanında yer alan ülkemizin de, milletimizin de karşısına geçmiş demektir.’ Tehdit ederken, Afrika’da yaptığı hataya düşüyor ve bütün Arnavutları aptal yerine koyuyor. Yine aynı cevabı alıyor: Bizi ya aptal zannettin ya da sömürge.

 

05/17/2015 - 17:37

17/25, canavarın erken doğumuna sebep oldu. Çirkinliğini, iticiliğini saklayacak zamanı olmadı. Üstelik bu ülkenin ne toprağı ne de havası böyle bir ejderhanın yaşamasına elverişli değil.

05/15/2015 - 11:44

Eskiden Avrupa’ya gitmenin hayal olduğu yıllarda Avrupa gören birisinin size anlattığı hikayeleri hatırlar mısınız?Herşeye inanmak zorunda kalırdık. Almanya’da sokağa tükürünce hemen polis gelir ceza yazardı. O kadar hassastı elin Avrupalısı. 

05/15/2015 - 10:06

17-25 Aralık yolsuzluklarını soruşturan hakim ve savcılar, Zekeriya ÖZ dahil, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) tarafından savunmaları bile alınmadan meslekten ihraç edildi. Bir kaç gün sonra da tutuklanacakları muhakkak. Çünkü Erdoğan Belçika yolunda gazetecilere bazı hakimlerin daha tutuklanacağını haber vermişti.

AKP Türkiye’yi Nereye Sürüklüyor?
Dostluk Yemeği'nde ortak mesaj : Geçmişi unutalım, Fransa artık Türkiye'nin yanında
FEDIF’ten Turquoise’a destek sözü