Ana içeriğe atla

Hergün yeni bir AKP sürprizi ile uyanıyoruz. Bu sefer ki şaşkınlığımızın sebebi Suriye topraklarının içinde bulunan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun bir gece aniden tahliye edilerek “Mavi Bereliler” denilen özel kuvvetler tarafından patlayıcılarla yerle bir edilmesi.

Paylaşım

Sayfalar

Yazarlar

08/31/2015 - 14:21

Kimse Yok mu'nun yeni reklamının sloganı bu: Anladınız siz onu! Güzel bir kurban bağışı kampanyası olduğunu düşünüyorsanız meseleyi tam anlayamamışsınız demektir. Yardım edeyim.

08/24/2015 - 11:38

İster nefis muhasebesi deyin, ister hak edilmiş bir eleştiri, Müslüman'ın kendisini ve ötekileri sigaya çekerken de tanımak zorunda olduğu bazı sınırlar vardır. Bu sınırlar içinde, sözün adresini şaşırıp, maksadı aşan bir şekilde masumiyeti müsellem zatların manevi şahsiyetlerini rahatsız etmesi ihtimali bazen en müdakkik nazarlardan bile kaçar.

 

08/07/2015 - 13:45

Küçük yaşta kız çocuğu olanların özellikle yaşadıkları zihnî bir zehirlenme türüdür. Gözler vasıtasıyla beyne oradanda tüm vücuda sirayet eden bu virüs ileri derecede şarkı söyleme ve dans etme şikayetlerine bağlı olarak çocuklarda arsızlık ve hayasızlık alemeti bulgularına sebep olmaktadır . Hatta ileri yaşlarda anormal olan şeyleri normal görme şeklinde de bu hastalığın kalıcı hasarlar bıraktığı belirtilmektedir. Bu hastalık disneyland çizgi film zehirlenmesidir.

 

AKP Türkiye’yi Nereye Sürüklüyor?
Dostluk Yemeği'nde ortak mesaj : Geçmişi unutalım, Fransa artık Türkiye'nin yanında
FEDIF’ten Turquoise’a destek sözü

Back To Top