Ana içeriğe atla

Hergün yeni bir AKP sürprizi ile uyanıyoruz. Bu sefer ki şaşkınlığımızın sebebi Suriye topraklarının içinde bulunan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun bir gece aniden tahliye edilerek “Mavi Bereliler” denilen özel kuvvetler tarafından patlayıcılarla yerle bir edilmesi.

Paylaşım

Sayfalar

Yazarlar

06/25/2015 - 14:51

Ramazan'da her hali ve davranışına daha bir önem verir Üstad. İftarı bir yudum su ile yapıp, varsa hurma ile orucunu açmayı tercih eder.

06/18/2015 - 14:24

AKP  kurulduğundan beri ilk defa bir seçimi kaybetti. Tek başına hükûmeti kuracak kadar milletvekili çıkaramadı. AKP’nin oylarının düşeceğine kesin gözü ile bakılıyordu. Ama yine de tek başına hükûmeti kurmak için gerekli sayıyı bulacağı tahmin ediliyordu. Bu nedenle yorumcu ve anketçilerin çoğu yanıldı. 

06/11/2015 - 14:29

Türkiye, 7 haziran seçimlerinin ortaya çıkardığı sonuçlarla rahat bir nefes aldı. Zira AKP, 2011 seçimlerine göre yüzde 9 oy kaybettiği için tek başına hükûmet kurma imkanı bulamadı. Seçmenler dört partiyi meclise gönderdi ama hiç bir partiye tek başına hükûmet kuracak kadar oy vermedi.

06/11/2015 - 14:19

Çocukluğumdan beri derinden etkilendiğim sırlı bir kelimeydi gurbet. Hep uzakları ve uzak olanı anlatan, hep ulaşılmazı bana fısıldayan, büyüklerimin ve özellikle de annemin bir şarkı sözünden esinlenip ama aynı zamanda da yüreğinde hissedip “ ben gurbette değilim ama gurbet benim içimde” dediği  ve bugüne kadar sadece 20bin kelimelik büyük türkçe sözlüklerde bulabildiğiniz esrarengiz lafz.

AKP Türkiye’yi Nereye Sürüklüyor?
Dostluk Yemeği'nde ortak mesaj : Geçmişi unutalım, Fransa artık Türkiye'nin yanında
FEDIF’ten Turquoise’a destek sözü

Back To Top