Ana içeriğe atla

Hergün yeni bir AKP sürprizi ile uyanıyoruz. Bu sefer ki şaşkınlığımızın sebebi Suriye topraklarının içinde bulunan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun bir gece aniden tahliye edilerek “Mavi Bereliler” denilen özel kuvvetler tarafından patlayıcılarla yerle bir edilmesi.

Paylaşım

Sayfalar

Yazarlar

07/16/2015 - 16:57

Almanya’nın önemli dergilerinden Focus, Mart 2014 tarihinde Dışişleri Bakanlığında Suriye’deki gelişmeler hakkında Ahmet Davutoğlu başkanlığında yapılan toplantının ABD Ulusal Güvenlik Ajansı NSA tarafından dinlenip deşifre edildiğini yazdı.

07/16/2015 - 16:44

Aslında doğulu bakış açısıyla batıyı eleştirmek ve insan ilişkileri aksaklıklarını tesbit etmek bir nevi popülarizm teşkil etmese pek çok şeyi söylemek isteriz.

07/09/2015 - 14:07

Seçimler yapılalı bir ay oldu. Ama henüz yeni hükümet kurulmuş değil. Cumhurbaşkanı ağırdan alıyor. O daha çok seçimlerin yeniden yapılmasından yana. Ayrıca görünüşe göre yeni bir koalisyon hükûmeti için partiler anlaşmış değil.

07/02/2015 - 13:22

Seçimlerden sonra AKP çoğunluğu kaybetti. Tek başına hükûmet kuramıyor ama zulüm ve algı operasyonları bütün hızı ile devam ediyor.

07/02/2015 - 13:11

Necip Türk milleti olarak, aman dileyene kılıç çekmemenin yanında başka bir özelliğimizle de dikkat çekeriz. Kendimizi dünyanın merkezine koyma ve bizden başka herşeyi yabancı görme gibi. Bazen yabancı bir ülkede yabancı olsak bile yabancı olan biz değilizdir olsa olsa gavurlar(!) olabilir kendi ülkelerinin yabancıları.

AKP Türkiye’yi Nereye Sürüklüyor?
Dostluk Yemeği'nde ortak mesaj : Geçmişi unutalım, Fransa artık Türkiye'nin yanında
FEDIF’ten Turquoise’a destek sözü

Back To Top