Ana içeriğe atla

Hergün yeni bir AKP sürprizi ile uyanıyoruz. Bu sefer ki şaşkınlığımızın sebebi Suriye topraklarının içinde bulunan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun bir gece aniden tahliye edilerek “Mavi Bereliler” denilen özel kuvvetler tarafından patlayıcılarla yerle bir edilmesi.

Sayfalar

Yazarlar

07/19/2016 - 14:36

Hemen baştan söyleyeyim: darbenin iyisi kötüsü olmaz; darbe insanlık suçudur. Bu nedenle aklı başında bir kişinin askeri darbeyi desteklemesi düşünülemez. Hele her darbede çile çekmiş iseniz,  her defasında tanklar sizin üzerinizden geçmiş ise…

07/18/2016 - 12:58

15 Temmuz darbe teşebbüsü İslami literatürdeki tarife göre “fitne ateşinin tutuşturulması”dır. 

07/14/2016 - 09:00

Millet ve ülke kan ağlıyor ama Perinçek çok mutlu. Çünkü planları tıkır tıkır işliyor. Seçimlerde aldığı oy binde bir değil ama fiilen iktidarda. Yargıda ve emniyette bütün tasfiyeler onun dediği gibi yapıldı. Yerlerine getirilenler onun adamları. 

07/11/2016 - 10:12

Zalim bir sistem kurarak her türlü denetim yollarını tıkayan diktatörler yolsuzluklarını da içerden ve dışardan ürettikleri hayali ‘düşmanlar’ ve ‘hainler’ ile kapatıyor. Medyayı tamamen susturup bütün iletişim araçlarını kendine borazan yaptıkları için vatandaş liderine dair hep kahramanlık hikayeleri dinliyor. 

07/09/2016 - 16:42

Yıllar var ki Müslümanlar huzurlu bayramlara hasret. Bu yıl da Ramazan Bayramı’na eriştik (Allah’a şükürler olsun) ama yine hüzünlü bir bayram. Her yıl bir sonraki bayramın daha sevinçli ve huzurlu olmasını birbirimize diliyoruz ama yıllardan beri Müslümanların kaderi değişmiyor. Bayramlar yine buruk, yine hüzünlü. Hatta sanki gelen bayram giden bayramı aratıyor. 

AKP Türkiye’yi Nereye Sürüklüyor?
Dostluk Yemeği'nde ortak mesaj : Geçmişi unutalım, Fransa artık Türkiye'nin yanında
FEDIF’ten Turquoise’a destek sözü

Back To Top