Ana içeriğe atla

Hergün yeni bir AKP sürprizi ile uyanıyoruz. Bu sefer ki şaşkınlığımızın sebebi Suriye topraklarının içinde bulunan Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun bir gece aniden tahliye edilerek “Mavi Bereliler” denilen özel kuvvetler tarafından patlayıcılarla yerle bir edilmesi.

Sayfalar

Yazarlar

04/29/2016 - 14:59

Ne internet, ne cep telefonu, ne twitter ne feysbuk vardı. Bazı ülkerde! bugün olduğu gibi Rusya parti devletiyle yönetiliyordu. İsveçliler olayın üzerinde 3 gün geçip bulutlardaki aşırı radyoaktiviteyi farketmese yine herşey günlük gülistanlıktı.

04/27/2016 - 11:37

Cihan Uysal, henüz 22 yaşında fidan boylu,Yusuf yüzlü bir delikanlı idi. Babasının sevgili oğluydu. Adını bile özene bezene seçmiş gibiydi. Cihan da babası gibi Hizmet Hareketi’ne gönül vermişti. 

04/21/2016 - 08:22

Cemaat’in PKK ile işbirliği yaptığını iddia edip iddiasını ispat edemeyen kim olursa olsun dünyanın en alçak hatta Üstad Necip Fazıl’ın ifadesiyle “çukur “ kişisidir. Şeref ve haysiyet celladı satılıktır. 

04/17/2016 - 13:36

Bütün hızı ile hiç utanmadan, arlanmadan sürdürülen cadı avının son kurbanı Ramazan Keskin oldu. Namı diğer ile Ramazan dede. Ramazan dede’nin tutuklanması da hukuk tarihine geçecek bir komedi. Yeni Türkiye’nin aslında eski çağların yani cahiliye devrinin Türkiye’si olduğunu anlıyoruz.

04/07/2016 - 19:18

Türkiye’nin sayılı tefsir hocalarından biri olan Profesör Suat Yıldırım Hoca 16 Mart’ta “Aziz Dost” hitabı ile kendisini tanıyan arkadaşlarına açık mektup yayınlamıştı. Suat Hoca bu mektubunda “Anayasal düzeni yıkmak için suç örgütü kurmak ve yönetmek” ithamı ile hakkında çıkarılan tutuklama kararının haksızlığını eleştirirken, bu zulüm karşısında sessiz kalan dostlarına da sitem ediyordu.Zira kendisini 30, 40 hatta 50 yıldır tanıyan dostlarından sadece birisi aramış ve hatırını sormuştu. Suat Hoca, büyük bir inkisarla okuduğumuz bu mektubuna geçen hafta yeni bir mektupla otuz kadar cevap geldiğini duyurdu. Türkiye’de henüz bütün vicdanlar sönmemiş dedirten bu cevaplardan bazı paragrafları sizlerle paylaşmak istiyorum.

AKP Türkiye’yi Nereye Sürüklüyor?
Dostluk Yemeği'nde ortak mesaj : Geçmişi unutalım, Fransa artık Türkiye'nin yanında
FEDIF’ten Turquoise’a destek sözü

Back To Top